21
Вересень
2021
З Міжнародним Днем Миру!
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2021/09/maxresdefault-1024x576.jpg)
Шановні мешканці Андрушівської громади!
Вітаю вас з Міжнародним днем миру! Мир у рідній Україні – це найбільша цінність та найзаповітніше бажання усіх українців.
Бажаю усім спокою, процвітання і багатства, щоб тінь зла не торкнулася ваших домівок, над головою синіло мирне небо, всі неприємності вирішилися! Радійте кожному дню, залишайтеся щасливими та любіть життя.
Хай буде мир завжди і всюди, розпускаються квіти та посміхаються друзі, буде світло та затишно, а страх війни обійде кожен будинок на всій нашій планеті!
Зі святом!
Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА