Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Проекти рішень

Проекти рішень 28 сесії 8 скликання 20.01.2023 р.

1. Про затвердження рішення виконавчого комітету Андрушівської міської ради “Про  внесення змін до бюджету Андрушівської міської територіальної громади на 2022 рік”

2. Про передачу КП Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС» функції замовника з реалізації робіт по будівництву «Капітальний ремонт водопровідних мереж та споруд в с.Нехворощ, Андрушівського району, Житомирської області. Коригування»

3. Про затвердження Завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Андрушівської міської територіальної громади

4. Про надання дозволу на розроблення детального плану території  земельної ділянки

5. Про звернення депутатів Андрушівської міської ради до Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО про застосування права вето щодо прийнятого Верховною Радою України проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності»

6. Про внесення змін до бюджету  Андрушівської міської територіальної громади на 2023 рік

Земельні питання

1. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Артемчуку В.І.

2. Про передачу в оренду земельної ділянки Басюку М.В.

3. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Волинець Л.Б.

4. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Горкуну В.С.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Дацюк Л.В.

6. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду Дворецькому О.П.

7. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.

8. Про передачу у власність земельної ділянки Козак Г.М.

9. Про припинення права оренди на  земельну ділянку Козаку О.В.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Койді Г.Б.

11. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Мацюку В.В.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Омельчук Н.А.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності Андрушівської міської ради (за межами населеного пункту с.Волосів).

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності Андрушівської міської ради (за межами населеного пункту с.Гальчин).

15. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Приходьку О.М.

16. Про передачу в оренду земельної ділянки Раковичу О.В.

17. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Рудюк Л.В.

18. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Саку І.П.

19. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у спільну сумісну власність Строкачуку С.О., Строкачук В.С., Строкачуку О.О.

20. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Свиридюк Я.М.

21. Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії Нехворощанської сільської ради народних депутатів двадцять першого скликання від 11.06.1993 року «Про передачу земельних ділянок у власність» (зі змінами).

22. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду ТОВ «Юкрейн Тауер Компані».

23. Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «ДЕЛЬТА», ТОВ «ДЖИСТОУН» (0,1797 га)

24. Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «ДЕЛЬТА», ТОВ «ДЖИСТОУН» (0,4824 га)