Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Проекти рішень

Проекти рішень 36 сесії 8 скликання 28.09.2023 р.

 1. Про визнання повноважень депутата Андрушівської міської ради.
 2. Про зміни до складу постійної комісії.
 3. Про закріплення депутата міської ради восьмого скликання за населеним пунктом.
 4. Про затвердження Програми для кривдників в Андрушівській міській територіальній громаді  на 2023 – 2025 роки.
 5. Про надання згоди на безоплатну передачу майна Міньковецької гімназії  Андрушівської міської ради.
 6. Про надання згоди на безоплатну передачу майна Андрушівського ЗДО «Малятко» Андрушівської міської ради.
 7. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території земельної ділянки.
 8. Про затвердження акту приймання-передачі житлового будинку за адресою:  вул. Мирна 10, м. Андрушівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., з власності АТ «Андрушівське» у комунальну власність Андрушівської міської ради.
 9. Про надання дозволу на безоплатну  передачу на баланс КП АМР «КОМСЕРВІС» з балансу Андрушівської міської ради будівлі ліквідованої  Малоп’ятигірської гімназії Андрушівської міської ради.
 10. Про безоплатну передачу з балансу Андрушівського ліцею № 1 Андрушівської міської ради  на баланс КП АМР «КОМСЕРВІС» твердопаливного котла та  насосів.
 11. Про надання дозволу Андрушівському ЗДО «Дзвіночок» Андрушівської міської ради на виготовлення проєктно-кошторисної документації та проведення робіт по капітальному ремонту даху будівлі по вул.Корольова,4а  м.Андрушівка.
 12. Про припинення діяльності Комунального підприємства «Андрушівська центральна міська аптека №48» Андрушівської міської ради шляхом ліквідації.
 13. Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць в місті Андрушівка Бердичівського району Житомирської області.
 14. Про внесення змін до бюджету Андрушівської міської територіальної громади на 2023 рік.
 15. Земельні питання.
 16. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі в оренду АТ «Андрушівське».
 17. Про передачу в оренду земельну ділянку ФОП Бабичу В.М.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Герасименко А.А.
 19. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Демчуку Т.В.
 20. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Довгому П.Б.
 21. Про передачу в оренду земельну ділянку Заблоцькому Ю.Д., Бистрицькій І.Д.
 22. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок Зарубинецького ліцею.
 23. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Козяр О.М.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та передачу в постійне користування КУ «Центр надання соціальних послуг Андрушівської міської ради».
 25. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Ліннику М.А.
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки в м.Андрушівка, вул.Зазулінського, 3.
 27. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Онопенко Л.Г.
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та передачу в постійне користування Павелківському ЗДО «Ромашка».
 29. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Петруку М.Г.
 30. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у спільну сумісну власність Сліпченко Г.Є.,Голоденко Л.В., Голоденку І.І.
 31. Про передачу в оренду земельну ділянку ТОВ «Ясна-2018».
 32. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Ціхурській Л.С.
 33. Про внесення змін до рішення тридцять третьої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 30.06.2023 року №21 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо становлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) з метою передачі у власність Яворській Т.В.».
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та передачу в постійне користування Яроповицькому ЗДО «Теремок» .
 35. Про відмову в продовженні договору оренди на земельні ділянки АТ «Житомиробленерго» (в межах с.Антопіль).
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та передачу в постійне користування Бровківському ліцею.
 37. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок КНП «Центр ПМСД» Андрушівської міської ради.
 38. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності в с.Яроповичі, вул.Київська, 38а.
 39. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок Андрушівському міському Будинку культури.
 40. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки Андрушівській міській бібліотеці.
 41. Про внесення змін до рішення виконкому Андрушівської міської ради від 20.04.1994року №114 «Про передачу у приватну власність громадянам.
 42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки в м.Андрушівка, вул.Заводська.
 43. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності кадастровий номер 1820384000:04:000:0294.
 44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Маківській Н.М.
 45. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок та передачу в постійне користування Нехворощанському ліцею.
 46. Про відмову у затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Пятницькій Н.В.
 47. Про передачу в оренду земельну ділянку Рудюк А.Л.
 48. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності в с.Міньківці, вул.Шевченка, 1.
 49. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) спільної власності по реформованому КСП «Волосівське».
 50. Про відмову у погодженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Тарасенко Г.О.
 51. Про звернення депутатів Андрушівської міської ради до Президента України та Верховної Ради України щодо недопущення вилучення коштів місцевих бюджетів.
 52. Про звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
 53. Різне.

Завантажити всі проекти рішень можна натиснувши на це посилання.