Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Проекти рішень

Проекти рішень 32 сесії 8 скликання 26.04.2023 р.

 1. Про утворення виконавчого органу Андрушівської міської ради та затвердження його положення.
 2. Про затвердження Порядку відчуження майна, що є комунальною власністю Андрушівської міської територіальної громади.
 3. Про затвердження актів приймання-передачі у комунальну власність Андрушівської міської ради прав засновників та майна об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Андрушівського району
 4. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів підприємств Андрушівської міської ради.
 5. Про внесення змін до рішення п’ятої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 26.02.2021 №12 «Про Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних некомерційних підприємств Андрушівської міської ради»
 6. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської міської ради за І квартал 2023 року.
 7. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської міської ради на 2023 рік.
 8. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КП «Андрушівська центральна міська аптека № 48» Андрушівської міської ради за І квартал 2023 року.
 9. Про затвердження фінансового звіту КП Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС» за І квартал 2023 року.
 10. Про затвердження фінансового звіту КП «Дитячий оздоровчий заклад «Чайка» Андрушівської міської ради за І квартал 2023 року.
 11. Про внесення змін до Положення про порядок надання адресної матеріальної допомоги мешканцям Андрушівської міської територіальної громади.
 12. Про створення виконавчого органу – сектору реєстрації актів цивільного стану Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області із статусом юридичної особи публічного права.
 13. Про внесення змін до рішення першої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання  від 18.11.2020 №5 «Про затвердження структури апарату ради та  її виконавчого комітету,  інших виконавчих органів ради» (зі змінами).
 14. Про внесення змін до рішення двадцять шостої сесії міської ради восьмого скликання від 29.11.2022р. №9 «Про затвердження Комплексної програми соціального захисту незахищених верств населення Андрушівської міської ради на 2023-2025 роки».

Завантажити всі проекти рішень можна натиснувши на це посилання.