Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Проекти рішень

Проекти рішень 46 сесії 8 скликання 24.05.2024 р.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Рудякевичу П.А.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Андросовичу О.М.
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у спільну сумісну власність Бергілевичу Д.І., Бергілєвичу Є.І.
 4. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Шевелі М.Я.
 5. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Гриневич О.М.
 6. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Бєлякову Г.В.
 7. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Закабулі Л.А.
 8. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду Ємцеву І.А.
 9. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду Кравченку Ю.А.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки в м.Андрушівка, вул.Київська, 9.
 11. Про передачу в постійне користування земельної ділянки Комунальному закладу позашкільної освіти «Будинок дитячої творчості» Андрушівської міської ради.
 12. Про продовження терміну дії оренди земельної ділянки Томашевській Л.Б.
 13. Про виділення в натурі (на місцевості) земельної ділянки (паю) Гуменюку П.І.
 14. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Койді С.Ю.
 15. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Осадчій Л.В.
 16. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Скрицькому Р.В.
 17. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Рудюку А.А.
 18. Про внесення змін до рішення третьої сесії 5 скликання Гальчинської сільської ради від 31 липня 2006 року «Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність громадянам».
 19. Про внесення змін до рішення виконкому Андрушівської міської ради від                  20.03.1994 року №85 «Про передачу у приватну власність громадянам земельних ділянок».
 20. Про припинення права оренди та передачу у власність земельної ділянки Гненюк В.С.
 21. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду ФОП Кучеренку Я.В. (с.Антопіль, вул.Травнева, 67а).
 22. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду ФОП Кучеренку Я.В.(с.Антопіль, вул.Травнева, 80б).
 23. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі в оренду ФОП Кучеренку Я.В. (с.Антопіль, вул.Травнева, 1а).
 24. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду ФОП Кучеренку Я.В. (с.Антопіль, вул.Центральна, 1а).
 25. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду ФОП Кучеренку Я.В. (с.Антопіль, вул.Центральна, 14а).
 26. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду ФОП Кучеренку Я.В. (с.Антопіль, вул.Центральна, 2а).
 27. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду ФОП Кучеренку Я.В.(с.Антопіль, вул.Центральна, 14б).
 28. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду ФОП Кучеренку Я.В. (с.Антопіль, вул.Травнева, 21а).
 29. Про припинення права оренди та передачу в оренду земельної ділянки ПОСП «Надія».
 30. Про передачу в оренду земельних ділянок ТОВ «Зарубинецька птахофабрика».
 31. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення в м.Андрушівка, вул.Лисенко, 8/1, кадастровий номер 1820310100:01:011:0083.
 32. Різне

Завантажити всі проєкти рішень можна натиснувши на це посилання.