Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Проекти рішень

Проекти рішень 24 сесії 8 скликання 30.09.2022 р.

1. Про стан законності на території, піднаглядній Бердичівській окружній прокуратурі.

2. Про хід і результати виконання Програми соціального і економічного розвитку Андрушівської міської ради на 2022 рік за І півріччя 2022 року.

3. Про хід та результати виконання Програми розвитку та підтримки галузі охорони здоров’я Андрушівської міської територіальної громади за 8 місяців 2022 року.

4. Про хід виконання міської комплексної Програми підтримки сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, запобігання домашньому насильству та попередження торгівлі людьми за І півріччя 2022 року.

5. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Андрушівська центральна міська аптека №48» Андрушівської міської ради у новій редакції.

6. Про видачу свідоцтва про право власності на майновий пай колективного сільськогосподарського підприємства (майновий сертифікат) приватному орендному сільськогосподарському підприємству «Надія» с.Зарубинці.

7. Про видачу свідоцтва про право власності на майновий пай колективного сільськогосподарського підприємства (майновий сертифікат) Проценко Павліні Василівні, Боримській Світлані Миколаївні, Древецькому Миколі Васильовичу.

8. Про делегування повноважень виконавчому комітету міської ради щодо реєстрації та видачі свідоцтво на право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства (майновий сертифікат).

9. Про відмову у наданні на 2023 рік пільги зі сплати земельного податку підрозділу ДПРЧ-5.

10. Про внесення змін до Переліку Першого та Другого типів об’єктів комунального майна Андрушівської міської ради, затвердженого рішенням сьомої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 23.04.2021 №11(зі змінами).

11. Про затвердження акту прийому – передачі майна Малоп’ятигірської гімназії.

12. Про надання згоди на прийняття об’єкта незавершеного будівництва «Будівництво напірного колектора господарсько-побутової каналізації  м.Андрушівка».

13. Про надання дозволу на передачу об’єкта комунальної власності.

14. Про безоплатну передачу транспортних засобів.

15. Про надання дозволу на списання об’єкта нерухомого майна.

16. Про надання дозволу на списання нерухомого майна з балансу КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської міської ради.

17. Про надання дозволу на списання об’єкта нерухомого майна(ФАП с.Мала П’ятигірка) з балансу КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської міської ради.

18. Про надання дозволу на списання об’єкта нерухомого майна (ФП с.Жерделы) КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської міської ради.

19. Про перейменування вулиць Андрушівської міської територіальної громади.

20. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради за І півріччя 2022 року.

21. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради на 2022 рік.

22. Про затвердження фінансового плану КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради на 2023 рік.

23. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської міської ради за І півріччя 2022 року.

24. Про затвердження фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської міської ради на 2023 рік.

25. Про внесення змін в юридичні адреси загальноосвітніх закладів та закладів дошкільної освіти.

26. Про ліквідацію Андрушівської гімназії Андрушівської міської ради.

27. Про пониження ступеня навчання Павелківського ліцею Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області.

28. Звіт про роботу старости Антопільського старостинського округу Устича Ю.В.

29. Звіт про роботу старости Мостівського старостинського округу Опанасюка С.Л.

30. Звіт про роботу старости Павелківського старостинського округу Опанасюка О.М.

31. Звіт голови постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, нфраструктури, транспорту,  житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою  та земельних відносин.

32. Звіт голови постійної комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Земельні питання.

33. Про звернення депутатів Андрушівської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності визначення пріоритетів бюджетного фінансування, спрямованих на забезпечення обороноздатності держави та соціального захисту громадян при розгляді проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік».

34. Про звернення депутатів Андрушівської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо захисту громадян від енергетичного колапсу.

35. Про внесення змін до рішення п’ятнадцятої сесії Гальчинської сільської ради двадцять четвертого скликання від 18 серпня 2004 року «Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам».

36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду АТ «Житомиробленерго».

37. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок кадастровий номер 1820387400:03:000:0092 площею 0,09 га кадастровий номер 1820384000:04:000:0299 площею 0,0054 га на території Андрушівської міської ради (за межами населених пунктів).

38. Про припинення дії договору та передачу в оренду земельної ділянки Бараш М.В.

39. Про припинення дії договору та передачу в оренду земельної ділянки Кирилюк Н.О.

40. Про припинення дії договору та передачу в оренду земельної ділянки Курсону І.Л.

41. Про припинення дії договору та передачу в оренду земельної ділянки Мудрецькій І.Є.

42. Про припинення права оренди на  земельну ділянку Івановій В.І.

43. Про припинення права оренди на  земельні ділянки ПрАТ «Київстар».

44. Про припинення права оренди на  земельні ділянки ПрАТ «Київстар».

45. Про припинення права оренди на  земельну ділянку Юрчуку Л.П.

46. Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «Юкрейн ТауерКомпані».

47. Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «Юкрейн ТауерКомпані».

48. Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «Юкрейн ТауерКомпані».

49. Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «Юкрейн ТауерКомпані».