Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Проекти рішень

Проекти рішень 21 сесії 8 скликання 27.05.2022 р.

1. Про реорганізацію комунального підприємства Андрушівської  міської ради  АНДРУШІВКАБЛАГОУСТРІЙ  шляхом приєднання.

2. Про відмову в затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність Богатиренку М.Г.

3. Про відмову в затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  з метою передачі у власність Довгій Т.Л.,  Довгій Г.Б.

4. Про відмову в наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної  ділянки Кобрику Ю.Ф.

5. Про відмову в затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Поліщуку Ю.А.

6. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Соколівському В.М.

7. Про звернення депутатів Андрушівської міської ради до священослужителів та парафіян Української православної церкви (Московського патріархату) на території  Андрушівської міської територіальної громади.