21
Липень
2021
Зустріч із керівниками підприємств, установ та організацій
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2021/07/IMG_20210720_092039-1024x677.jpg)
20 липня відбулася зустріч міського голови Галини Білецької та заступника директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги » Дмитра Бойка із керівниками підприємств, установ та організацій громади. Представник комунального підприємства Дмитро Бойко роз’яснив, що з метою вакцинації населення громади від COVID-19 функціонує 2 виїзні мобільні бригади, щеплення є безоплатним та його проведення можливе за місцем розташування того чи іншого підприємства.