23
Червень
2022
ШАНОВНІ ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ !
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2022/06/z-dnem-derzhavnoi-sluzhby-840x420-1.gif)
Вітаю Вас з професійним святом. Праця держслужбовця – це діалог народу з владою. Ваші знання і сумлінне ставлення до виконання обов’язків є опорою у справі захисту громадян та добробуту держави. Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Успіхів у Вашій важливій і відповідальній справі, міцного здоров’я, миру та нових здобутків в ім’я майбутнього України.
З повагою міський голова Галина Білецька