Шановні жителі та гості Андрушівської міської територіальної громади!
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2021/12/Privitannya-z-katolitskim-Rizdvom-Hristovim.jpg)
Щороку 25 грудня Римо-католицька церква відзначає Різдво Христове – одне з найважливіших християнських свят. Це завжди народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів.
Нехай цей святковий день підтримає запал надії та любові у кожній душі, а серця сповняться радістю та теплом! Нехай найяскравіша, щойно народжена перша різдвяна зірка благословить усі домівки та сім’ї!
У світле свято бажаю миру і спокою в кожному домі та в Україні, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, побільше радості, міцного здоров’я та всіх благ. Нехай справдяться всі очікування і збудуться найзаповітніші мрії.
Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА