Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

17 Березень 2023

Про наведення належного санітарного стану та благоустрою територій  населених пунктів громади

Дороги, тротуари, сквери, парки, місця для відпочинку, дизайн населених пунктів, санітарно-гігієнічні норми – все це потребує вдосконалення.

За для поліпшення благоустрою, санітарного стану та чистоти об’єктів інфраструктури Андрушівської міської території громади, прийнято розпорядження міського голови  від 13.03.2023 року № 44-ОД «Про наведення належного санітарного стану та благоустрою територій  населених пунктів громади», а також рішення виконавчого комітету міської ради «Про наведення належного санітарного стану та благоустрою території населених пунктів громади».

Так, у період з 17.03.2023 по 17.05.2023 триватимуть заходи по прибиранню, озелененню та благоустрою Андрушівської міської територіальної громади. До їх виконання залучатимуться підприємства, установи та організації, фізичних осіб підприємців, а також жителів громади.

Враховуючи вище вказане, рекомендуємо жителям громади проявити справжню свідомість, патріотизм та прибрати з тротуарів та узбіч вуличних доріг наявні поряд з власними парканами пісок, щебінь, дрова, дошки, гілля зрізаних дерев та інші матеріали, що можуть безпроблемно розміститися на власних подвір’ях.

Звертаємо увагу найбільших підприємств міста – Коростишівський спиртовий комбінат (колишній Андрушівський спиртовий завод), Андрушівський завод органічних рідини (АЗОР), Козятинська дирекція Південно-Західної залізниці Укрзалізниця, в тому числі й залізнична станція «Андрушівка» про неухильне проведення у нормальний естетичний та санітарний стан своє території, залізничних колій та тротуарів, узбіч доріг від сміття та чагарників, що роками накопичуються.