Заборона продажу алкоголю військовим, представникам правоохоронних органів та добровольчих формувань
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2023/01/1646058814_photo_2022-02-28_16-32-27-1024x683.jpg)
Розпорядженням голови Ради оборони Житомирської області від 01.06.2022 року №48 «Про введення в дію рішення ради оборони від 01.06.2022» та від 16.11.2022 року №82 «Про введення в дію рішення ради оборони від 16.11.2022» введено в дію рішення Ради оборони Житомирської області «Про забезпечення здійснення заходів правового режиму воєнного стану».
Згідно з цим рішеннями, заборонено продаж алкогольних напоїв особам у військовій формі під час дії правового режиму воєнного стану, а також посилено контроль щодо повної заборони продажу алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та напоїв, вироблених на спиртовій основі, особам, котрі одягненні у формений одяг військовослужбовців та інших правоохоронних органів, представникам добровольчих формувань, які залучені до несення службі.