Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

24 Липень 2022

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Вже п’ять місяців наша держава і громадяни протистоять рашистській навалі. Земля поливається сльозами матерів і кров’ю її синів та доньок.

Вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність під час ведення бойових дій в районі н. п. Білогірка Великоолександрівського району Херсонської області в результаті  артилерійського обстрілу з боку противника 23 липня 2022 року загинув молодший лейтенант Стрілець Дмитро Миколайович, 14.07.1993 р. н. Дмитро Миколайович був командиром аеромобільного взводу 6 аеромобільної роти 2 аеромобільного батальйону військової частини А 4350.  За час проходження військової служби зарекомендував себе виключно з позитивної сторони, функціональні обов‘язки виконував відмінно, користувався повагою серед колег по службі.

Біль, розпач через неповторну втрату переповнює всіх жителів громади.  Схиляємо голову та низько вклоняємось батькам ГЕРОЯ!

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!