10
Квітень
2022
Увага! Пожежа!
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2022/04/зображення_viber_2022-04-09_10-13-26-490-1024x768.jpg)
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2022/04/зображення_viber_2022-04-09_10-15-20-745-1024x768.jpg)
08.04.2022р. о 16 год 26 хв на пункт зв’язку 5 ДПРЧ 2 ДПРЗ надійшло повідомлення про внутрішнє загорання в житловому будинку в с.Нехворощ Андрушівської міської ради Бердичівського району. По прибуттю чергового караулу встановлено, що в середині житлового будинку горить старий диван. Господар знаходився в стані алкогольного сп’яніння. Диван винесено на двір та погашено.