Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

28 Березень 2022

Шановні жителі Андрушівської громади !

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст

Тридцять третій  день повномасштабної війни !

Повідомляю Вас про те, що ситуація в Андрушівській міській громаді спокійна та контрольована !!!

Діти шкільного віку нашої громади навчаються дистанційно. Також до дистанційного навчання можуть долучатись діти внутрішньо переміщених осіб до нашої громади, для цього вони мають звернутись до директора школи за місцем теперішнього проживання.

352 внутрішньо переміщеним особам до міста Андрушівка видано довідки Комунальною установою “Центр надання соціальних послуг” для отримання гуманітарної допомоги. Внутрішньо переміщеним особам, які проживають по селах громади гуманітарна допомога надається за списками, які формують старости.

На території Андрушівської громади періодично лунає повітряна тривога під час якої необхідно ховатись в укриття. Не нехтуйте правилами безпеки, бережіть себе та своїх рідних.

Комендантська година з 20:00 до 6:00 до особливого розпорядження. Рух автомобілів та перебування людей у цей час на вулицях населених пунктів ЗАБОРОНЕНО, за виключенням окремих працівників критичної інфраструктури при пред’явленні перепустки та документів, що посвідчують особу.

Андрушівською міською радою спільно з військовими, правоохоронцями та територіальною обороною  вживаються заходи для сприяння фермерам та сільгосппідприємствам у проведенні весняно-польових робіт, зокрема безперешкодному пересуванню сільськогосподарської техніки, в тому числі під час комендантської години.

Основні продукти харчування та медикаменти присутні у наших магазинах та аптеках. У аптеках почало з’являтись більше ліків.

Вуличне освітлення у громаді працює виключно у режимі визначеному військовими та поліцією.

Споруди цивільного захисту для жителів та працівників підприємств, установ, організацій відчинені цілодобово.

Дякуємо Вам що не вірите чуткам, не панікуєте та зберігаєте спокій!

 Ми небайдужі, ми людяні, ми допомагаємо одне одному, ми разом і ми переможемо!

Андрушівська міська рада працює у режимі 24\7, контактні телефони 04136-9-49-04, 04136-9-49-46.

Слідкуйте лише за офіційною інформацією, вірте в українських захисників.

Слава Україні!!!

Міський голова                                                   Галина БІЛЕЦЬКА