Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

03 Лютий 2022

Оперативна інформація щодо захворюваності населення на коронавірусну інфекцію COVID-19

На минулу добу  02 лютого зареєстрували 61 (14 жителів Волицької територіальної громади, 14 – Червоненської територіальної громади) новий випадок, в тому числі 5 дітей. 6 пацієнтів госпіталізовано.

У КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради, яка внесена до переліку закладів охорони здоров`я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 та з 02.02.2022 розпочала таку госпіталізацію: всього ліжок виділених для хворих на COVID-19 – 40, забезпечено ліжок киснем – 100%, з яких 8 зайнято хворими на COVID-19 та 8 – пацієнтами з підозрою на COVID-19.

В пункті постійної вакцинації та мобільними бригадами КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської міської ради протягом 02 лютого від коронавірусу вакциновано 18 осіб, з них 11 осіб першою дозою вакцини, 3 – бустерною.

Щеплення здійснюють вакцинами Pfizer та CoronaVac. Кожна з цих вакцин ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя.