Профілактичний рейд в с.Антопіль
17 січня 2022 року службою у справах дітей Андрушівської міської ради спільно з дільничним офіцером поліції та старостою Антопільського старостинського округу здійснено профілактичний рейд в с.Антопіль. В ході якого здійснено обстеження матеріально-побутових умов проживання 2 родин, в яких виховується 7 дітей, з них 2 дітей знаходиться на обліку служби у справах дітей, як такі, що перебувають в складних життєвих обставинах.
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2022/01/IMG-dedf4f7911a58e123faf6caac8cd5c48-V-1024x769.jpg)
За результатами рейдового заходу складено відповідні акти . З батьками дітей проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях.
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2022/01/IMG-8977109a5f722b3ac24dc42192a5d118-V-1024x768.jpg)
Служба у справах дітей звертає увагу, що саме батьки несуть персональну відповідальність за належне виконання обов’язків щодо виховання та утримання дітей!