25
Серпень
2021
Вітаємо з ювілеєм!
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2021/08/unnamed.jpg)
25 серпня, святкує свій поважний ювілей жителька села Бровки Перші Васянович Любов Олександрівна. З 90-річчям пані Любов привітали староста села Наталія Манзебур та голова організації ветеранів війни та праці Катерина Вербицька.
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2021/08/зображення_viber_2021-08-25_17-02-24-580-768x1024.jpg)
Від імені міського голови Галини Білецької ювілярці подякували за невтомну працю, вручили вітальну адресу, квіти і подарунки. Шановна Любов Олександрівна! Прийміть щиросердечні поздоровлення з Днем народження! Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.