Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №95 від 24.02.2023 р. Про продовження терміну дії оренди земельної ділянки Довгому О.Д.

24 Лютий 2023

Рішення №95 від 24.02.2023 р. Про продовження терміну дії оренди земельної ділянки Довгому О.Д.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять дев’ята сесія                                                          Восьмого скликання

24.02.2023                                                                                                                             №95

Про продовження терміну дії оренди

земельної ділянки Довгому О.Д.

          Розглянувши клопотання ФОП Довгого Олексія Дмитровича, жителя м.Андрушівка, вул.——, іден.номер —— про продовження  договору оренди землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі загальною площею 0,0040 га в м.Андрушівка, вул.Матросова, кадастровий номер  номер ——, враховуючи Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права №—– від 16.09.2021 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 93, 124, 126, п.2 ст.134 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі» міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Продовжити ФОП Довгому Олексію Дмитровичу термін дії оренди на 5 років земельною ділянкою для будівництва та обслуговування будівель торгівлі загальною площею 0,0040 га в м.Андрушівка, вул.Матросова, кадастровий номер —-.

2. Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 12(дванадцять) відсотків нормативної грошової оцінки.

3. ФОП Довгому Олексію Дмитровичу провести реєстрацію додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА