Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №94 від 22.03.2024 р. Про подання про присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

22 Березень 2024

Рішення №94 від 22.03.2024 р. Про подання про присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ   ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від  22 березня 2024 р.                                                                                      № 94

Про подання про присвоєння почесного звання «Мати-героїня»

Відповідно до статтей 39, 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про державні нагороди»,  п.12  Положення про почесні звання України, затвердженого Указом Президента України від 29 червня 2001 року № 476/2001, розглянувши заяву багатодітної матері Черниш Наталії Анатоліївни, яка претендує на присвоєння їй почесного звання України  «Мати-героїня», та представлені матеріали, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання  дітей  у  сім’ї,  створення сприятливих  умов для здобуття дітьми освіти,  розвитку їх творчих здібностей,  формування  високих  духовних  і  моральних  якостей, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

В И Р І Ш У Є :

  1. Підняти перед Бердичівською районною державною адміністрацією клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» багатодітній жінці  Черниш Наталії Анатоліївні, ХХХХ р.н., проживаючій в с. ХХХХХ, яка народила і виховала до восьмирічного віку шестеро дітей.
  • Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія ДЕМЧЕНКА.

Міський голова                                                                          Галина БІЛЕЦЬКА