Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №9 від 17.03.2022 р. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Бердичевському А.О.

17 Березень 2022

Рішення №9 від 17.03.2022 р. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Бердичевському А.О.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцята сесія

Восьмого скликання

17.03.2022

№9

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Бердичевському А.О.

Розглянувши заяву громадянина Бердичевського Андрія Олександровича, жителя м.Андрушівка, вул.——–, іден. номер ——– про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність для ведення особистого селянського господарства загальною площею 1,0 га за межами м.Андрушівка, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-6800498702022 від 17.02.2022 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 118, 121, 126 Земельного кодексу України, Законом України «Про державний земельний кадастр», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Бердичевському Андрію Олександровичу проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами м.Андрушівка, загальною площею 1,0 га.
  2. Передати громадянину Бердичевському Андрію Олександровичу у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства загальною площею 1,0 га, кадастровий номер 1820310100:04:000:0302.
    На дану земельну ділянку встановлено обмеження у використанні земельної ділянки – санітарно-захисна зона навколо об’єкта (площею 1,0 га), охоронна зона навколо (уздовж) об’єкта енергетичної системи (площею 0,0122га).
  3. Громадянину Бердичевському Андрію Олександровичу провести оформлення речового права на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.)

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА