Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №89 від 24.02.2023 р. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Василевському В.В.

24 Лютий 2023

Рішення №89 від 24.02.2023 р. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Василевському В.В.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять дев’ята сесія                                                                    Восьмого скликання

24.02.2023                                                                                                                                    №89

Про надання дозволу на розробку

проєкту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки з метою передачі в

оренду Василевському В.В.

             Розглянувши заяву громадянина Василевського Володимира Вікторовича, жителя м.Андрушівка, вул.----, іден.номер ------ про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва орієнтовною площею 0,10 га за межами м.Андрушівка, вул.Дмитрівська, враховуючи Інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №----- від 02.03.2016 року, рекомендації постійної комісії, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 122, 123, п.2 ст.134 Земельного кодексу України, ст.ст.19, 50 Закону України «Про землеустрій», міська рада
 

ВИРІШУЄ:

1. Надати громадянину Василевському Володимиру Вікторовичу дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва орієнтовною площею 0,10 га за межами населеного пункту м.Андрушівка, вул.Дмитрівська.

2. Дозволити громадянину Василевському Володимиру Вікторовичу замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відповідно чинного законодавства.

3. Термін дії рішення – 6 (шість) місяців.

4. Рішення шістнадцятої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 21.12.2021 року №91 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Василевському В.В.» вважати таким, що втратило чинність.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА