Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №88 від 01.10.2021 р. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Тимченко Г.Л.

01 Жовтень 2021

Рішення №88 від 01.10.2021 р. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Тимченко Г.Л.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Дванадцята сесія

Восьмого скликання

01.10.2021

№88

Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Тимченко Г.Л.

Розглянувши заяву громадянки Тимченко Галини Леонтіївни жительки м.Андрушівка, вул.Котляревського, 5, іден. номер 2268814188 про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,65 га за межами населеного пункту с.Антопіль, враховуючи рішення дев’ятої сесії шостого скликання Андрушівської міської ради від 12.07.2011 року, рекомендації постійних комісій та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, п.4 ст.ст.116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Відмовити Тимченко Галині Леонтіївні в наданні дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,65 га за межами населеного пункту с.Антопіль із земель комунальної власності в зв’язку з невідповідністю вимогам законів (п.4 ст.116 Земельного кодексу України).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.)

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА