Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №85 від 27.02.2024 р. Про схвалення проєкту рішення Андрушівської міської ради  Про внесення змін до рішення Андрушівської міської ради від 17.10.2023 р. № 1 “Про затвердження Програми підтримки військових  частин Збройних Сил України на 2023 – 2024 роки” прийнятого на тридцять сьомій позачерговій сесії восьмого скликання. 

27 Лютий 2024

Рішення №85 від 27.02.2024 р. Про схвалення проєкту рішення Андрушівської міської ради  Про внесення змін до рішення Андрушівської міської ради від 17.10.2023 р. № 1 “Про затвердження Програми підтримки військових  частин Збройних Сил України на 2023 – 2024 роки” прийнятого на тридцять сьомій позачерговій сесії восьмого скликання. 

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ   ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

РІШЕННЯ

27 лютого 2024  р.                                                                                           № 85

Про схвалення проєкту рішення Андрушівської міської ради  Про внесення змін до рішення Андрушівської міської ради від 17.10.2023 р. № 1 прийнятого на тридцять сьомій позачерговій сесії восьмого скликання “Про затвердження Програми підтримки військових  частин Збройних Сил України на 2023 -2024 роки”

Відповідно до підпунктів 1, 2 пункту «а» статті 27, статті 40, пункту 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію завідувача сектору з питань мобілізаційної роботи та цивільного захисту Желєзнякова С.А. про внесення змін до Програми підтримки військових частин Збройних Сил України на 2023-2024 роки, з метою сприяння обороноздатності та мобілізаційній готовності держави, розв’язання соціально-побутових проблем, задоволення культурних і духовних потреб військовослужбовців, піднесення престижу військової служби, налагодження та розвиток ефективного цивільно-військового співробітництва, зважаючи на нагальні потреби, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Схвалити проєкт рішення Андрушівської міської ради Про внесення змін до рішення Андрушівської міської ради від 17.10.2023 р. № 1 прийнятого на тридцять сьомій позачерговій сесії восьмого скликання “Про затвердження Програми підтримки військових  частин Збройних Сил України на 2023 -2024 роки”, а саме:

1.1. Доповнити таблицю розділу IV. Основні напрями та заходи Програми пунктами 5, 6, 7, 8, 9,10, що додається.

1.2. Доповнити пункт «3» Порядку використання коштів, передбачених на виконання заходів Програми підтримки військових частин Збройних Сил України такими словами:

«закупiвля вiйськової та  спеціальної технiки, БпАК (БпЛА), приладiв нiчного бачення, якi допущенi до експлуатації та прийнятi на озброєння в межах штатної (штатно-табельної) потреби або норм забезпечення та  вiйськово­ технiчного майна для забезпечення виконання бойових завдань вiйськовими частинами, закупiвля запасних частин, ремонт озброєння, вiйськової та спецiальної техніки, закупiвля засобів радiозв’язку  цивiльного та подвiйного призначення, засобів зв’язку загального користування, оргтехніки, комп’ютерної техніки (у тому числі програмного забезпечення, яке передбачене разом  закупівлею комп’ютерної техніки), активного мережевого та телекомунікаційного обладнання, витратних матеріалів до комп’ютерної техніки та оргтехніки, пасивного мережевого обладнання, оплата першочергових заходів з поточного ремонту фондів, які використовують військові частини на підставі договорів тимчасового розміщення (оренди, позики, тощо), Закупівля медикаментів, медичного обладнання, послуг з ремонту медичного обладнання, придбання мобільних модулів спеціального та іншого призначення, а також модульних конструкцій.»  

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира ГОРКУНА.

Міський голова                                                                      Галина БІЛЕЦЬКА

Схвалено

рішення виконавчого комітету

Андрушівської міської ради

27 лютого 2024 р. № 85

IV. Основні напрями та заходи Програми 

№ з/пНайменування заходівВиконавціТермін виконання та джерела фінансування
5Закупiвля вiйськової та  спеціальної технiки, БпАК (БпЛА), приладiв нiчного бачення, якi допущенi до експлуатації та прийнятi на озброєння в межах штатної (штатно-табельної) потреби або норм   забезпечення   та   вiйськово­ технiчного майна для забезпечення виконання бойових завдань вiйськовими частинамивійськові частини Збройних Сил України2024 рік, Бюджет Андрушівської міської  територіальної громади (передача субвенції державному бюджету з місцевого бюджету)  
6.Закупiвля запасних частин, ремонт       озброєння, вiйськової та спецiальної     техніки
7.
Закупiвля засобів радiозв’язку  цивiльного та подвiйного призначення, засобів зв’язку загального користування, оргтехніки, комп’ютерної техніки (у тому числі програмного забезпечення, яке передбачене разом  закупівлею комп’ютерної техніки), активного мережевого та телекомунікаційного обладнання, витратних матеріалів до комп’ютерної техніки та оргтехніки, пасивного мережевого обладнання
8.
Оплата першочергових заходів з поточного ремонту фондів, які використовують військові частини на підставі договорів тимчасового розміщення (оренди, позики, тощо)
9.
Закупівля медикаментів, медичного обладнання, послуг з ремонту медичного обладнання
10.
 Придбання мобільних модулів спеціального та іншого призначення, а також модульних конструкцій

Головний спеціаліст сектору з питань                                                            

мобілізаційної роботи та цивільного захисту                   Олександр БАЙБУЛА