Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №8 від 30.09.2022 р. Про делегування повноважень виконавчому комітету міської ради щодо реєстрації та видачі свідоцтво на право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства (майновий сертифікат)

30 Вересень 2022

Рішення №8 від 30.09.2022 р. Про делегування повноважень виконавчому комітету міської ради щодо реєстрації та видачі свідоцтво на право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства (майновий сертифікат)

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять четверта сесія

Восьмого скликання

30.09.2022

№8

Про делегування повноважень виконавчому комітету міської ради щодо реєстрації та видачі свідоцтво на право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства (майновий сертифікат)

Керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Указу Президента України від 29.01.2001 року №62/2001 «Про заходи щодо забезпечення захисту майнових прав селян у процесі реформування аграрного сектору економіки», з метою реалізації Постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2001 року №177 «Про врегулювання питань щодо забезпечення захисту майнових прав селян у процесі реформування аграрного сектору економіки» (із внесеними змінами) та враховуючи роз’яснення надані в листі Міністерства аграрної політики України №37-258-3-11/3923 від 05.05.2001р. «Щодо порядку видачі обліку та погашення свідоцтва про право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства (майновий сертифікат)», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Делегувати повноваження виконавчому комітету міської ради здійснювати видачу та реєстрацію свідоцтв на право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства (майновий сертифікат).
  2. Уповноважити міського голову підписувати та засвідчувати гербовою печаткою свідоцтва про право власності на майновий пай (майновий сертифікат) колективного сільськогосподарського підприємства.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА