Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №8 від 27.05.2022 р. Про відмову в наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки Кобрику Ю.Ф.

27 Травень 2022

Рішення №8 від 27.05.2022 р. Про відмову в наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки Кобрику Ю.Ф.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять перша сесія

Восьмого скликання

27.05.2022

№8

Про відмову в наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної  ділянки Кобрику Ю.Ф.

Розглянувши заяву громадянина Кобрика Юлія Францовича жителя с.Городківка, вул.——, іден.номер ——- про надання дозволу на поділ орендованої земельної ділянки наданої для ведення ОСГ, загальною площею 1,0450 га за межами с.Городківка, враховуючи рекомендації постійної комісії, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12, пп.6 п.27 Перехідних Положень Земельного кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Відмовити Кобрику Юлію Францовичу в наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення загальною площею 1,0450 га за межами с.Городківка, кадастровий номер 1820383200:02:000:0173, в зв’язку з забороною формування земельних ділянок.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.).

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА