Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №8 від 23.07.2021 р. Про затвердження актів прийому-передачі, списання майна Любимівської гімназії

23 Липень 2021

Рішення №8 від 23.07.2021 р. Про затвердження актів прийому-передачі, списання майна Любимівської гімназії

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Десята сесія

Восьмого скликання

23.07.2021

№8

Про затвердження актів прийому-передачі, списання майна Любимівської  гімназії

Керуючись ст.26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин,  з метою приведення майнових відносин щодо використання майна у відповідність до вимог чинного законодавства України міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити акти прийому-передачі, списання балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів Любимівської гімназії Андрушівської міської ради (додаються).
  2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності Андрушівської міської ради,  бухгалтерам Міньковецької гімназії, Зарубинецького ліцею, закладу позашкільної освіти «Станція юних техніків», Андрушівського міського центру розвитку дитини «Дюймовочка», Міського будинку культури забезпечити взяття на бухгалтерський облік майна згідно з передавальними актами.
  3. Бухгалтеру Любимівської гімназії  списання балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів Любимівської гімназії Андрушівської міської ради провести у відповідності до законодавства.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (П.М.Рудюк) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА