Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №8 від 21.12.2021 р. Про Програму підтримки Комунальної установи «Трудовий архів» Андрушівської міської ради на 2022 рік.

21 Грудень 2021

Рішення №8 від 21.12.2021 р. Про Програму підтримки Комунальної установи «Трудовий архів» Андрушівської міської ради на 2022 рік.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

21.12.2021

№8

Про Програму підтримки Комунальної установи «Трудовий архів» Андрушівської міської ради на 2022 рік

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Національний архівний фонд та архівні установи»,  врахувавши рішення виконавчого комітету Андрушівської міської ради від 14.12.2021 №294, рекомендації постійних комісій, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму підтримки комунальної установи «Трудовий архів» Андрушівської міської ради на 2022 рік (додається).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів (Ткаченко Д.В.) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА


Повний текст додатків доступний в оригінальній версії документу за посиланням вище