Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №77 від 01.10.2021 р. Про надання дозволу на розробкупроєкту землеустрою щодо відведенняземельних ділянок з метою передачі у власність Пилипчук Н.О.

01 Жовтень 2021

Рішення №77 від 01.10.2021 р. Про надання дозволу на розробкупроєкту землеустрою щодо відведенняземельних ділянок з метою передачі у власність Пилипчук Н.О.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Дванадцята сесія

Восьмого скликання

01.10.2021

№77

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність Пилипчук Н.О.

Розглянувши заяву громадянки Пилипчук Наталії Олегівни, жительки с.Ярешки, вул.Молодіжна, 37, іден. номер 3240910222 про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність загальною площею 0,50 га, в тому числі: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд 0,25га, для ведення особистого селянського господарства 0,25га в с.Ярешки, вул.Соборна, 18, враховуючи рекомендації постійних комісій, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. 19, 50 Закону України «Про землеустрій», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати громадянці Пилипчук Наталії Олегівні дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у власність загальною площею 0,50 га, в тому числі: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд 0,25га, для ведення особистого селянського господарства 0,25га в с.Ярешки, вул.Соборна,18 із земель запасу Андрушівської міської ради с.Ярешки.
  2. Громадянці Пилипчук Наталії Олегівні замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок відповідно чинного законодавства.
  3. Термін дії рішення – 6 (шість) місяців.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.).

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА