Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №76 від 17.03.2023 р. Про взяття на соціальний квартирний облік

17 Березень 2023

Рішення №76 від 17.03.2023 р. Про взяття на соціальний квартирний облік

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ   ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 17 березня  2023 р.                                                                                        № 76

Про взяття на соціальний квартирний облік

Відповідно до ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ч.1 ст.10,  п.1 ч.1 ст.19  Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», ч.1 ст.33 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», розглянувши заяву громадянки П.І.П. ххххххх р.н., жительки с. ххххх, Радомишльського р-н, Житомирської обл., вул. хххххх, яка являється опікуном П.І.П., хххх р.н., дитина позбавлена батьківського піклування, про взяття його на  соціальний квартирний облік, у якого відсутнє житло на праві власності та на праві користування, згідно протоколу засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 16.03.2023 року №27, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Взяти на соціальний квартирний облік громадянина П.І.П., ххххх р.н., дитину позбавлену батьківського піклування.

2. Спеціалісту, відповідальному за ведення квартирного обліку Самборській А.О., внести відомості про гр. П.І.П. до  книги обліку громадян, що перебувають на черзі для отримання соціального житла.

3. Контроль за виконанням даного  рішення покласти на заступника міського      голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира ГОРКУНА.

Міський голова                                                                          Галина БІЛЕЦЬКА