Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №74 від 24.02.2023 р. Про передачу в оренду земельної ділянки Скрицькій О.М.

24 Лютий 2023

Рішення №74 від 24.02.2023 р. Про передачу в оренду земельної ділянки Скрицькій О.М.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять дев’ята сесія                                                          Восьмого скликання

24.02.2023                                                                                                                             №74

Про передачу в оренду земельної

ділянки Скрицькій О.М.

          Розглянувши заяву громадянки Скрицької Ольги Миколаївни жительки м.Андрушівка, вул.——, іден.номер —– про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,0580 га в м.Андрушівка, вул.——, враховуючи свідоцтво про право на спадщину за законом від 30.08.2021 року, Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №—— від 30.08.2021 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 93, 120, 124, 126, п.2 ст.134 Земельного кодексу України, Законами України «Про державний земельний кадастр», « Про оренду землі», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Передати Скрицькій Ользі Миколаївні в оренду терміном на 5(п’ять) років земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,0580 га в м.Андрушівка, вул.—–, кадастровий номер —-.

2. Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 3(три) відсотки нормативної грошової оцінки.

3. Скрицькій Ользі Миколаївні в місячний термін провести оформлення права оренди на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА