Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №72 від 24.02.2023 р. Про відмову в наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «БЕБІКАР»

24 Лютий 2023

Рішення №72 від 24.02.2023 р. Про відмову в наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «БЕБІКАР»

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять дев’ята сесія                                                          Восьмого скликання

24.02.2023                                                                                                                                    №72

Про відмову в наданні дозволу на розробку

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

ТОВ «БЕБІКАР».

          Розглянувши заяву ТОВ «БЕБІКАР», м.Житомир, пров.1-й Винокурний, 48, код ЄДРПОУ 37220890 про надання дозволу на розроблення технічної документації по встановленню меж земельної ділянки в м.Андрушівка, вул.Зазулінського, 38, враховуючи Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №43294630 від 23.07.2021 року та рекомендації постійної комісії, керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 791, 122, п.1 ст.123 Земельного кодексу України, ст.ст.19, 55 Закону України «Про землеустрій», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Відмовити ТОВ «БЕБІКАР» в наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства загальною площею 2,8794 га в м.Андрушівка, вул.Зазулінського, 38, кадастровий номер 1820310100:01:010:0012 в зв’язку з тим, що дана земельна ділянка комунальної власності сформована та проведена державна реєстрація речового права.

2. Рекомендувати ТОВ «БЕБІКАР» звернутися до міської ради щодо передачі даної земельної ділянки в оренду без розроблення документації із землеустрою.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В..

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА