Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №72 від 17.03.2023 р. Про зміну реквізиту адреси “номер об’єкта” нерухомого майна

17 Березень 2023

Рішення №72 від 17.03.2023 р. Про зміну реквізиту адреси “номер об’єкта” нерухомого майна

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ   ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від  17 березня  2023 р.                                                                                    № 72 

Про зміну реквізиту адреси “номер об’єкта”

нерухомого майна

Керуючись ст. ст. 316, 317, 319, 328, 334, 380, 381, 383 ЦК України, п.11 ст. 37, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 26-3, 26-5 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, Порядком присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 липня 2021 р. №690,  розглянувши заяву гр. П.І.П.,  (паспорт ВМ ХХХХ, виданий Андрушівським РВ УМВС в Житомирській області ХХХХХХр., реєстраційний номер облікової картки платника податків ХХХХХХ) від 15.03.2023 року про зміну реквізиту адреси “номер об’єкта”, а саме: номера об’єкта нерухомого майна (житлового будинку) по вул. ХХХХХХ, буд. ХХ, на номер ХХ у м. ХХХХХХХХХ,  Бердичівського району, Житомирської області, враховуючи витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №ХХХХХХХ,  РНОНМ ХХХХХХ, технічний паспорт на садибний (індивідуальний) житловий будинок за адресою м. ХХХХХХ, вул. ХХХХХХХХ, ХХ, від 03.08.2010 р. №ХХХХ, враховуючи те, що під номером ХХ по вул. ХХХХХХХ  у м. ХХХХХХ розташований інший житловий будинок, заслухавши інформацію начальника відділу комунальної власності, містобудування та архітектури про упорядкування адреси об’єкта нерухомого майна, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Змінити реквізит адреси “номер об’єкта” – номер житлового будинку ХХ, по вул.ХХХХХХ у місті ХХХХХХ, який належить гр. П.І.П., а саме:

Україна, Житомирська область, Бердичівський район, місто ХХХХХХ, Андрушівська міська територіальна громада, вулиця ХХХХХХ,  будинок  ХХ.

2. Відділу комунальної власності, містобудування та архітектури (Комінарець А.О.) забезпечити оприлюднення цього рішення про зміну адреси на офіційному веб-сайті, внесення інформації про зміну адреси об’єкта будівництва до реєстру адрес громади та (у тому числі копію рішення про присвоєння адреси) до Реєстру будівельної діяльності, та спільно із адміністратором відділу з питань надання адміністративних послуг Лободою О.Ю. направити копію даного рішення до відділу реєстру виборців Бердичівської РДА.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира ГОРКУНА.

Міський голова                                                                          Галина БІЛЕЦЬКА