Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №72 від 01.10.2021 р. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Онопенко Л.Г.

01 Жовтень 2021

Рішення №72 від 01.10.2021 р. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Онопенко Л.Г.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Дванадцята сесія

Восьмого скликання

01.10.2021

№72

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Онопенко Л.Г.

Розглянувши заяву громадянки Онопенко Лідії Григорівни, жительки Київської області, Васильківський район, смт.Глеваха, вул.Механізаторів, 19, іден. номер 1838306085 про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,25 га в с.Ярешки, вул.Соборна, 58, враховуючи рекомендації постійних комісій, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 50 Закону України  «Про землеустрій», міська рада 

ВИРІШИЛА:

  1. Надати громадянці Онопенко Лідії Григорівні дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,25 га в с.Ярешки, вул.Соборна, 58 із земель запасу Андрушівської міської ради с.Ярешки.
  2. Громадянці Онопенко Лідії Григорівні замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відповідно чинного законодавства.
  3. Термін дії рішення – 6 (шість) місяців.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.).

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА