Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №71 від 31.08.2023 р. Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою з метою передачі у власність Харченку О.М.

31 Серпень 2023

Рішення №71 від 31.08.2023 р. Про відмову в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою з метою передачі у власність Харченку О.М.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять п’ята сесія                                                                    Восьмого скликання

31.08.2023                                                                                                                                    №71

Про відмову в наданні дозволу на

розробку документації із землеустрою з

метою передачі у власність Харченку О.М.

          Розглянувши заяву адвоката Лук’янчука Юрія Віталійовича (ордер на надання правничої(правової) допомоги 27/07 від 27 липня 2023 року), що діє в інтересах громадянина Харченка Олександра Миколайовича, жителя м.Андрушівка, вул.——-, іден.номер —— про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою безоплатної передачі у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,08 га в м.Андрушівка, вул.—— кадастровий номер 1820310100:01:010:0051, враховуючи Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №—– від 10.10.2018 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Відмовити Харченку Олександру Миколайовичу в наданні дозволу на розробку документації із землеустрою з метою передачі у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,08 га в м.Андрушівка, вул.——-, кадастровий номер ———-, в зв’язку з невідповідністю об’єкта вимогам законів (у приватну власність земельні ділянки надаються для будівництва та обслуговування житлового будинку).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро Рудюк) та секретаря ради Ольгу Прокопенко.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА