Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №70 від 24.02.2023 р. Про внесення змін до рішення сорок першої сесії Нехворощанської сільської ради сьомого скликання від 03.10.2019 року №64 «Про надання погодження на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням для рибогосподарських потреб гр.Садовому М.Г.»

24 Лютий 2023

Рішення №70 від 24.02.2023 р. Про внесення змін до рішення сорок першої сесії Нехворощанської сільської ради сьомого скликання від 03.10.2019 року №64 «Про надання погодження на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням для рибогосподарських потреб гр.Садовому М.Г.»

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять дев’ята сесія                                                                  Восьмого скликання

24.02.2023                                                                                                                                  №70

Про внесення змін до рішення сорок першої сесії Нехворощанської сільської ради сьомого скликання від 03.10.2019 року №64 «Про надання погодження на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням для рибогосподарських потреб гр.Садовому М.Г.»

          Розглянувши заяву громадянина Садового Михайла Григоровича, жителя с.Нехворощ, вул.——, іден. номер ——- про внесення змін до рішення сорок першої сесії Нехворощанської сільської ради сьомого скликання від 03.10.2019 року №64, враховуючи кадастровий план земельної ділянки, Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №—– від 22.10.2019 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 59, 122, п.2 ст.134 Земельного кодексу України, ст.ст.19, 50  Закону України «Про землеустрій», міська рада

ВИРІШУЄ:

1.Внести зміни до рішення сорок першої сесії Нехворощанської сільської ради сьомого скликання від 03.10.2019 року №64 «Про надання погодження на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за цільовим призначенням для рибогосподарських потреб гр.Садовому М.Г.» виклавши п.1 в новій редакції:

«1. Надати Садовому Михайлу Григоровичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду для рибогосподарських потреб загальною площею 10,3420 га в с.Нехворощ.».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА