Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №70 від 19.03.2021 р. Про надання висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав гр. Делятинчука В.М.

19 Березень 2021

Рішення №70 від 19.03.2021 р. Про надання висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав гр. Делятинчука В.М.

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 19 березня 2021 р.

Про надання висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав гр. Делятинчука В.М.

Керуючись Конституцією України, ст. 56 Цивільного  кодексу України, ст. ст. 19, 150, 155, 164 Сімейного кодексу України, ст. 34  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаних із захистом прав дитини», постановою Пленуму Верховного Суду України від 30.03.2007 № 3 «Про практику застосування судами законодавства при розгляді справ про усиновлення і про позбавлення та поновлення батьківських прав», розглянувши заяву гр. Макаревич Д.В., жительки —- ——–,  про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав гр. Делятинчука Василя Михайловича, жителя ——– відносно малолітньої дочки ———— року народження, враховуючи витяг з протоколу № 1 від 04.03.2021 року засідання Комісії з питань   захисту  прав  дитини при виконавчому комітеті Андрушівської міської ради, з метою соціального захисту малолітньої дитини виконавчий комітет Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

  1. Надати гр. Макаревич Д.В. висновок органу опіки та піклування Андрушівської міської ради про доцільність позбавлення батьківських прав гр. Делятинчука Василя Михайловича відносно малолітньої дочки ———– року народження, для подання його до суду, що додається.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Демченка С.Д.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА