Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №70 від 17.03.2023 р. Про зміну адреси об’єкта нерухомого майна

17 Березень 2023

Рішення №70 від 17.03.2023 р. Про зміну адреси об’єкта нерухомого майна

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ   ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 17 березня 2023 р.                                                                                          № 70

Про зміну адреси об’єкта нерухомого майна

Керуючись ст. 331, ст. 375 ЦК України, п.1 1 , ст. 37, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 26-3, ст. 26-5Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, Порядком присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 липня 2021 р. № 690, розглянувши заяву директора ліцею у селі Зарубинці від 06.03.2023 року про упорядкування (зміну) реквізиту адреси будівлі старої котельні Зарубинецького ліцею з номера 50 на номер 50-А по вул. Центральна у селі Зарубинці Бердичівського району Житомирської області, з метою упорядкування нумерації об’єктів нерухомого майна по вул. Центральна у селі Зарубинці Бердичівського району Житомирської області, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Змінити адресу об’єкта нерухомого майна (старої будівлі котельні Зарубинецького ліцею), а саме: реквізит адреси номер будівлі 50 (п’ятдесят) замінити на номер будівлі 50-А (п’ятдесят – А) по вул. Центральна у селі Зарубинці, Андрушівської міської територіальної громади, Бердичівського району, Житомирської області.

2. Відділу комунальної власності, містобудування та архітектури (Комінарець А.О.) забезпечити оприлюднення цього рішення про зміну адреси на офіційному веб-сайті міської ради, внесення інформації про зміну адреси об’єкта будівництва до реєстру адрес громади та (у тому числі копію рішення про присвоєння адреси) до Реєстру будівельної діяльності, та направити копію даного рішення до старости Зарубинецького старостинського округу для відома.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира ГОРКУНА.

Міський голова                                                                          Галина БІЛЕЦЬКА