Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №7 від 27.05.2022 р. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Соколівському В.М.

27 Травень 2022

Рішення №7 від 27.05.2022 р. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Соколівському В.М.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять перша сесія

Восьмого скликання

27.05.2022

№7

Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Соколівському В.М.

Розглянувши повторно клопотання громадянина Соколівського Володимира Миколайовича жителя с.Антопіль, вул.—–, іден. номер ——– про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,05 га за межами с.Антопіль, враховуючи Рішення Житомирського адміністративного суду від 28.03.2022 року справа №240/43667/21 та рекомендації постійної комісії, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12, пп.5 п.27 Перехідних Положень Земельного кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Відмовити Соколівському Володимиру Миколайовичу в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,05 га за межами с.Антопіль, в зв’язку з забороною надання дозволів на розроблення документації із землеустрою з метою безоплатної передачі земель у приватну власність.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.).

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА