Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №68 від 18.08.2021 р. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду ССТ “ЕРМА-1”

18 Серпень 2021

Рішення №68 від 18.08.2021 р. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду ССТ “ЕРМА-1”

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Одинадцята сесія

Восьмого скликання

18.08.2021

№68

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду ССТ «ЕРМА-1»

Розглянувши заяву сільського споживчого товариства «ЕРМА-1», с.Антопіль, вул.Радянська, 21, (код ЄДРПОУ 36532937) про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  орієнтовною площею 0,04 га в с.Антопіль, вул.Центральна, 21, на якій розташована будівля магазину, враховуючи витяг з Державного реєстру речових прав  на нерухоме майно про реєстрацію права власності №2720109 від  04.10.2013 року та рекомендації постійних комісій, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 38, 93, 122, 134 Земельного кодексу України, ст. 19, 50 Закону України «Про землеустрій», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати сільському споживчому товаристві «ЕРМА-1» дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі орієнтовною площею 0,04 га в с.Антопіль, вул.Центральна, 21 із земель запасу Андрушівської міської ради с.Антопіль.
  2. Сільському споживчому товаристві «ЕРМА-1» замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відповідно чинного законодавства.
  3. Термін дії рішення – 6 (шість) місяців.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.).

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА