Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №67 від 24.02.2023 р. Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії Бровківської сільської Ради народних депутатів двадцять першого скликання від 01.06.1994 року «Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадян»

24 Лютий 2023

Рішення №67 від 24.02.2023 р. Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії Бровківської сільської Ради народних депутатів двадцять першого скликання від 01.06.1994 року «Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадян»

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять дев’ята сесія                                                                Восьмого скликання

24.02.2023                                                                                                                                    №67

Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії Бровківської сільської Ради народних депутатів двадцять першого скликання від 01.06.1994 року «Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадян»

          Розглянувши заяву громадянки Васянович Катерини Іванівни, жительки с.Бровки Перші, вул.——, іден. номер —–про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії Бровківської сільської Ради народних депутатів двадцять першого скликання від 01.06.1994 року «Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадян», враховуючи розроблену ТОВ «ГЕОМЕТР» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі(на місцевості), витяг з Державного земельного кадастру НВ—— від 08.09.2021 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Внести зміни до чотирнадцятої сесії Бровківської сільської Ради народних депутатів двадцять першого скликання від 01.06.1994 року «Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадян» в додатку №2 «Список громадян, яким передаються земельні ділянки у приватну власність для ведення особистого підсобного господарства села Бровки та Ярешки», п.177 – Васянович Катерина Іванівна цифру «0,23» замінити на цифру «0,13».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА