Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №62 від 17.03.2023 р. Про наведення належного санітарного стану та благоустрою території населених пунктів громади

17 Березень 2023

Рішення №62 від 17.03.2023 р. Про наведення належного санітарного стану та благоустрою території населених пунктів громади

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від  17 березня 2023 року                                                                               № 62

Про наведення належного санітарного стану та благоустрою території населених пунктів громади

Керуючись підпунктом 7 пункту “а” частини першої статті 30, статтями 40, 73 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про благоустрій населених пунктів», розпорядження міського голови  від 13.03.2023 року № 44-ОД «Про наведення належного санітарного стану та благоустрою територій  населених пунктів громади», з метою поліпшення рівня благоустрою, санітарного та технічного стану об’єктів інфраструктури, підвищення рівня громадської активності, відповідальності за благоустрій та чистоту на території громади, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Провести в період з 17.03.2023 по 17.05.2023 заходи по прибиранню, озелененню та благоустрою Андрушівської міської територіальної громади  та залучити до їх виконання бюджетні установи, комунальні підприємства, жителів громади, трудові та учнівські колективи, підприємства, установи та організації, а також фізичних осіб підприємців.

2. Визнати єдиним санітарним днем в населених пунктах громади – четвер.

3. Провести підприємствами, установами, організаціями комунальної та інших форм власності на території Андрушівської міської територіальної громади 01.04.2023р., 29.04.2023р., 06.05.2023р.  суботники по прибиранню, озелененню, санітарній очистці прилеглих  територій.

4. Утворити робочу групу для проведення контролю за проведенням благоустрою населених пунктів громади, та затвердити її склад, що додається (додаток 1).

5. Затвердити заходи по наведенню належного санітарного стану та благоустрою територій населених пунктів громади, що додаються (додаток 2).

6. Робочій групі щотижня (у п’ятницю) проводити комісійні об’їзди населених пунктів громади для визначення об’ємів робіт та підведення проміжних підсумків виконання комплексу заходів.

7. Комунальному підприємству Андушівської міської ради «КОМСЕРВІС» (Фесюк О.В.) забезпечити допоміжними матеріалами та технічними засобами робітників  з благоустрою населених пунктів громади.

8. Старостам старостинських округів,керівникам підприємств, установ, організацій комунальної та інших форм власності поінформувати Андрушівську міську раду до 17.05.2023 року про результати виконання цього рішення.

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира ГОРКУНА.

Міський голова                                                                           Галина БІЛЕЦЬКА


Додатки: