Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №58 від 30.09.2022 р. Про безоплатну передачу майна Андрушівської міської ради на баланс комунального підприємства Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС»

30 Вересень 2022

Рішення №58 від 30.09.2022 р. Про безоплатну передачу майна Андрушівської міської ради на баланс комунального підприємства Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС»

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять четверта сесія

Восьмого скликання

30.09.2022

№58

Про безоплатну передачу майна Андрушівської міської ради на баланс комунального підприємства Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС»

Керуючись ст.ст.26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист директора КП АМР «КОМСЕРВІС» від 22.09.2022 №06/110, рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Безоплатно передати на баланс комунального підприємства Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС» майно Андрушівської міської територіальної громади згідно з додатком.
  2. Здійснити  передачу об’єктів комунального майна відповідно до чинного законодавства.
  3. Затвердити акти приймання-передачі будівель та господарських споруд.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (П.М.Рудюк) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА


Повний текст додатків доступний в оригіналі документу за посиланням вище