Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №58 від 23.04.2021 р. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с.Яроповичі

23 Квітень 2021

Рішення №58 від 23.04.2021 р. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с.Яроповичі

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сьома сесія

Восьмого скликання

23.04.2021

№58

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с.Яроповичі

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту села Яроповичі Андрушівської міської ради  Житомирської області,  розроблену Житомирською філією державного підприємства «Науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», враховуючи Висновок державної експертизи землевпорядної документації від 12 січня 2021 року №6723-20 та рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 23 Закону України «Про оцінку земель», Земельним кодексом України, ст.271 Податкового Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель села Яроповичі Андрушівської міської ради Житомирської області
  2. Затвердити базову вартість одного квадратного метра земель села  Яроповичі в розмірі 138,98 грн/м.кв.
  3. Ввести в дію нормативну грошову оцінку земель села Яроповичі, що затверджена пунктом 1 цього рішення з 1 січня 2022 року відповідно до вимог Податкового кодексу України.
  4. Дане рішення оприлюднити в засобах масової інформації, в порядку, визначеному законодавством.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.).

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА