Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №56 від 29.03.2024 р. Про виділення в натурі (на місцевості) земельної ділянки (паю) Гальосі В.П.

29 Березень 2024

Рішення №56 від 29.03.2024 р. Про виділення в натурі (на місцевості) земельної ділянки (паю) Гальосі В.П.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сорок третя сесія                                                                             Восьмого скликання

29.03.2024                                                                                                    №56

Про виділення в натурі (на місцевості)

земельної ділянки (паю) Гальосі В.П.

         Розглянувши заяву громадянина Гальоси Вадима Петровича, жителя м.Андрушівка, пров.—–, іден.номер —— про виділення земельної ділянки (паю) №659 загальною площею 3,2826 га по реформованому Павелківсько-Гарапівському КСП, враховуючи договір купівлі-продажу права на земельну частку від 01.09.2023 року, довідку старости Павелківського старостинського округу №51 від 23.02.2024 року, Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-0000722932024 від 21.03.2024 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.3, 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток(паїв)» ст.12, пункт ґ ст. 81 Земельного кодексу України, міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Виділити громадянину Гальосі Вадиму Петровичу в натурі (на місцевості) земельну ділянки (пай) по реформованому Павелківсько-Гарапівському КСП №659 загальною площею 3,2826 га, кадастровий номер —-.

2. Громадянину Гальосі Вадиму Петровичу провести оформлення речового права на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро РУДЮК) та секретаря ради Ольгу ПРОКОПЕНКО.

Міський голова                                                                     Галина БІЛЕЦЬКА