Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №56 від 27.10.2023 р. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення з метою передачі в постійне користування Гудемчуку В.М.

27 Жовтень 2023

Рішення №56 від 27.10.2023 р. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення з метою передачі в постійне користування Гудемчуку В.М.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять восьма сесія                                                                       Восьмого скликання

27.10.2023                                                                                                                                    №56

Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення з метою передачі в постійне користування Гудемчуку В.М.

     Розглянувши заяву громадянина Гудемчука Володимира Миколайовича, жителя с.Гальчин, ——-, іден. номер ——- про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для ведення фермерського господарства в постійне користування загальною площею 19,97 га за межами населеного пункту с.Гальчин, враховуючи рекомендації постійної комісії, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 92, 123 Земельного кодексу України,  міська рада

ВИРІШУЄ:

1.Відмовити громадянину Гудемчуку Володимиру Миколайовичу в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення з метою передачі в постійне користування для ведення фермерського господарства загальною площею     19,97 га за межами населеного пункту с.Гальчин Андрушівської міської ради, кадастровий номер ———-, в зв’язку з невідповідністю вимог законів.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро Рудюк ) та секретаря ради Ольгу Прокопенко.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА