Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №53 від 29.03.2024 р. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Рудюку П.М.

29 Березень 2024

Рішення №53 від 29.03.2024 р. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Рудюку П.М.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сорок третя сесія                                                                           Восьмого скликання

29.03.2024                                                                                                  №53

Про надання дозволу на розробку

проєкту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки з

метою передачі в оренду Рудюку П.М.

            Розглянувши заяву громадянина Рудюка Петра Миколайовича, жителя м.Андрушівка, вул.-----, іден.номер ---- про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду для рибогосподарських потреб орієнтовною площею 5,7 га за межами населеного пункту м.Андрушівка, враховуючи Інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно №----- від 22.07.2016 року, рекомендації постійної комісії, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 59, 122, 123, п.2 ст.134 Земельного кодексу України, ст.ст.19, 50 Закону України «Про землеустрій», міська рада
 

ВИРІШУЄ:

1. Надати громадянину Рудюку Петру Миколайовичу дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду для рибогосподарських потреб орієнтовною площею 5,7 га за межами населеного пункту м.Андрушівка.

2. Дозволити громадянину Рудюку Петру Миколайовичу замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відповідно чинного законодавства.

3. Термін дії рішення – 6 (шість) місяців.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро РУДЮК) та секретаря ради Ольгу ПРОКОПЕНКО.

Міський голова                                                                     Галина БІЛЕЦЬКА