Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №51 від 24.02.2023 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у спільну сумісну власність Дзівалтовському І.П., Дзівалтовській О.П., Дзівалтовській К.І.

24 Лютий 2023

Рішення №51 від 24.02.2023 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у спільну сумісну власність Дзівалтовському І.П., Дзівалтовській О.П., Дзівалтовській К.І.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять дев’ята сесія                                                           Восьмого скликання

24.02.2023                                                                                                                                    №51

Про затвердження технічної документації із

землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі

у спільну сумісну власність Дзівалтовському І.П.,

Дзівалтовській О.П., Дзівалтовській К.І.

          Розглянувши заяву громадян Дзівалтовського Ігоря Петровича, жителя с.Бровки Перші, вул.——-, іден.номер ——, Дзівалтовської Ольги Петрівни, жительки с.Бровки Перші, вул.——, іден.номер ——-, Дзівалтовської Катерини Ігорівни, жительки с.Бровки Перші, вул.——, іден.номер ——- про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у спільну сумісну власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,25 га в с.Бровки Перші, вул.——, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ- —— від 27.01.2023 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 89, 118, 121, 126, пп.5 п.27 Перехідних Положень Земельного кодексу України, Законом України «Про державний земельний кадастр», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Затвердити Дзівалтовському Ігорю Петровичу, Дзівалтовській Ользі Петрівні, Дзівалтовській Катерині Ігорівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с.Бровки Перші, вул.——, загальною площею 0,25 га.

2. Передати Дзівалтовському Ігорю Петровичу, Дзівалтовській Ользі Петрівні, Дзівалтовській Катерині Ігорівні у спільну сумісну власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,25 га, кадастровий номер ——-.

3. Громадянам Дзівалтовському Ігорю Петровичу, Дзівалтовській Ользі Петрівні, Дзівалтовській Катерині Ігорівні провести оформлення речового права на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА