Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №51 від 18.02.2022 р. Про взяття на соціальний квартирний облік

18 Лютий 2022

Рішення №51 від 18.02.2022 р. Про взяття на соціальний квартирний облік

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 18 лютого 2021 р.

№51

Про взяття на соціальний квартирний облік

Відповідно до пп.2 п “а” статті 30, статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ч.1 ст.10,  п.1 ч.1 ст.19  Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», розглянувши заяву гр. Каменевої Юлії Ігорівни, —- року народження, про взяття її на  соціальний квартирний облік, у якої відсутнє житло на праві власності та на праві користування, згідно протоколу засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 17.02.2021 року № 10, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

  1. Взяти на соціальний квартирний облік гр. Каменеву Юлію Ігорівну, —–  року народження, склад сім’ї 2 чол.
  2. Спеціалісту, відповідальному за ведення квартирного обліку Самборській А.О., внести відомості про гр. Каменеву Ю.І. до  книги обліку осіб, які перебувають у черзі на одержання кімнати в соціальному гуртожитку.
  3. Контроль за виконанням даного  рішення покласти на заступника міського  голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА