Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №47 від 30.11.2023 р. Про передачу в оренду земельну ділянку Гринишин О.О.

30 Листопад 2023

Рішення №47 від 30.11.2023 р. Про передачу в оренду земельну ділянку Гринишин О.О.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять дев’ята сесія                                                                   Восьмого скликання

30.11.2023                                                                                                                                 №47

Про передачу в оренду земельну

ділянку Гринишин О.О.

          Розглянувши заяву громадянки Гринишин Ольги Олексіївни, жительки м.Андрушівка, пров.——, іден.номер —— про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі загальною площею 0,0263 га в м.Андрушівка, вул.——,  враховуючи договір купівлі-продажу від 19.07.2023 року, Витяг з Державного реєстру речових прав №51050932 від 19.07.2023 року та рекомендації постійної комісії, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 93, 124, 126, п.2 ст.134 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», міська рада

ВИРІШУЄ:

          1. Передати Гринишин Ользі Олексіївні в оренду терміном на 5 (п’ять) років земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі загальною площею 0,0263 га в м.Андрушівка, вул.—–,  кадастровий номер —.

          2. Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 10(десять) відсотків нормативної грошової оцінки.

          3. Громадянці Гринишин Ользі Олексіївні в місячний термін провести оформлення права оренди на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро Рудюк) та секретаря ради Ольгу Прокопенко.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА