Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №47 від 26.05.2023 р. Про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 21.12.2021 року №89 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Бойку А.М.».

26 Травень 2023

Рішення №47 від 26.05.2023 р. Про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 21.12.2021 року №89 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Бойку А.М.».

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять друга сесія                                                                   Восьмого скликання

26.05.2023                                                                                                                                   №47

Про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 21.12.2021 року №89 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Бойку А.М.»

     Розглянувши заяву громадянина Бойка Андрія Миколайовича, жителя с.Любимівка вул.--------------------- про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 21.12.2021 року №89, враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-------------- від 24.04.2023 року, рекомендації постійної комісії, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШУЄ:

1.Внести зміни до рішення шістнадцятої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 21.12.2021 року №89 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду Бойку А.М.» виклавши пункти 1-3 в новій редакції:

«1.Надати громадянину Бойку Андрію Миколайовичу дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зі зміною цільового призначення) з метою передачі в оренду для городництва загальною площею 0,50 га за межами с.Любимівка Андрушівської міської ради, кадастровий номер ————-.

2. Громадянину Бойку Андрію Миколайовичу замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відповідно чинного законодавства.

3. Термін дії рішення – 6 (шість) місяців.».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА