Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №46 від 30.11.2023 р. Про передачу в оренду земельну ділянку Курсон К.І.

30 Листопад 2023

Рішення №46 від 30.11.2023 р. Про передачу в оренду земельну ділянку Курсон К.І.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять дев’ята сесія                                                                   Восьмого скликання

30.11.2023                                                                                                                               №46

Про передачу в оренду земельну

ділянку Курсон К.І.

          Розглянувши заяву громадянки Курсон Катерини Іванівни, жительки с.Гальчин, вул.——-, іден.номер —– про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі загальною площею 0,0110 га в м.Андрушівка, вул.——-, враховуючи Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №—– від 28.01.2020 року та рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 93, 124, 126, п.2 ст.134 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», міська рада

ВИРІШУЄ:

          1. Передати Курсон Катерині Іванівні в оренду терміном на 5 (п’ять) років земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі загальною площею 0,0110 га в м.Андрушівка, вул.——  кадастровий номер —.

          2. Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 6(шість) відсотків нормативної грошової оцінки.

          3. Громадянці Курсон Катерині Іванівні в місячний термін провести оформлення права оренди на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро Рудюк) та секретаря ради Ольгу Прокопенко.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА