Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №46 від 30.05.2024 р. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду ФОП Кучеренку Я.В. (с.Антопіль, вул.Травнева, 21а)

30 Травень 2024

Рішення №46 від 30.05.2024 р. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду ФОП Кучеренку Я.В. (с.Антопіль, вул.Травнева, 21а)

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сорок шоста сесія                                                                    Восьмого скликання

30.05.2024                                                                                              №46

Про затвердження проєкту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки з метою

передачі в оренду ФОП Кучеренку Я.В.

(с.Антопіль, вул.Травнева, 21а)

         Розглянувши заяву громадянина Кучеренка Ярослава Валерійовича, жителя с.Антопіль, вул. —–, іден.номер —– про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування загальною площею 0,0340 га в с.Антопіль, вул.Травнева, 21а, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-1200374062024 від 22.04.2024 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 93, 122, 124, 126 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Затвердити ФОП Кучеренку Ярославу Валерійовичу проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с.Антопіль, вул.Травнева, 21а, загальною площею 0,0340 га.

2. Передати ФОП Кучеренку Ярославу Валерійовичу в оренду терміном на 7 (сім) років земельну ділянку для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування загальною площею 0,0340 га, кадастровий номер ——-.

3. Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 5 (п’ять) відсотків нормативної грошової оцінки.

4. ФОП Кучеренку Ярославу Валерійовичу в місячний термін провести оформлення права оренди на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро РУДЮК) та секретаря ради Ольгу ПРОКОПЕНКО.

Міський голова                                                                     Галина БІЛЕЦЬКА