Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №43 від 30.11.2023 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та передачу в постійне користування КП АМР «КОМСЕРВІС»

30 Листопад 2023

Рішення №43 від 30.11.2023 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та передачу в постійне користування КП АМР «КОМСЕРВІС»

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


 

АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять дев’ята сесія                                                                    Восьмого скликання

30.11.2023                                                                                                                               №43

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо інвентаризації земельної ділянки та передачу в постійне користування КП АМР «КОМСЕРВІС»

          Розглянувши клопотання Комунального підприємства Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС», м.Андрушівка, пл.Т.Г.Шевченка, 7, код ЄДРПОУ 33967566 про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та передачі в постійне користування загальною площею 4,1172 га земельні ділянки загального користування, відведенні для цілей поводження з відходами за межами населеного пункту м.Андрушівка, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-2600620262023 від 30.10.2023 року, рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 92, 126, 186 Земельного кодексу України, Законом України «Про державний земельний кадастр», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки з цільовим призначенням 11.08 –  земельні ділянки загального користування, відведенні для цілей поводження з відходами за межами населеного пункту м.Андрушівка, загальною площею 4,1172 га.

2. Передати Комунальному підприємству Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС» в постійне користування земельну ділянку з цільовим призначенням – земельні ділянки загального користування, відведенні для цілей поводження з відходами, загальною площею 4,1172 га, кадастровий номер 1820310100:02:000:0467.

3. Комунальному підприємству Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС» провести оформлення речового права на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро Рудюк) та секретаря ради Ольгу Прокопенко.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА