Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №42 від 18.02.2022 р. Про затвердження форми Свідоцтва про право власності

18 Лютий 2022

Рішення №42 від 18.02.2022 р. Про затвердження форми Свідоцтва про право власності

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 18 лютого 2022 р.

№42

Про затвердження форми Свідоцтва про право власності

Відповідно до Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду”, керуючись ст. 40, ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктами 16, 23, 24 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16.12.2009 № 396, рішенням Андрушівської міської ради від 25.06.2021 № 59  Про визначення уповноваженого органу з приватизації державного житлового фонду, прийнятим на 9 сесії 8-го скликання, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:   

  1. Затвердити форму Свідоцтва про право власності на житло, яке видається при приватизації державного житлового фонду, додається.
  2. Відділу комунальної власності, містобудування та архітектури апарату Андрушівської міської ради та її виконавчого комітету виготовляти та реєструвати свідоцтво про право власності на приватизований державний житловий фонд, який розміщений на території Андрушівської міської територіальної громади.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА


Додатки: